» » En iyi Ücretli antivirüs programları
Makale Ekle

CyberSecurity

Windows 10 işletim sistemleri için geliştirilmiş antivirüs yazılımıdır. Sadece antivirüs yazılımı olmakla kalmayıp bilgisayardaki hasarlı dosyaları onarma , dosya kurtarma ve donanım hatalarını en iyi şekilde optimize ederek en yüksek performans sunma özelliği.

Bilgisayarınızda oluşan sorunları hemen uygulayacağınız bu üç kolay adımla düzeltin.

 1. reimageplus.com sitesinden bu bilgisayar onarım aracını indirin.
 2. Bilgisayarda sorun yaratabilecek Windows veya donanım sorunlarını bulmak için taramayı başlat bölümüne tıklayın
 3. Çıkan sorunları onarmak için tümünü onar seçeneğini işaretleyin. (Tümünü onar seçeneği ücretli Premium sürümünde bulunmaktadır)

Antivirüs.info.tr sitesi için Windows onarım aracını sunduktan sonra şimdi 2019 yılının en iyi ücretli antivirüs programlarını sunmaya başlayacağız.

Kaspersky Antivirüs 2019

 

2019 Yılında çıkan kaspersky lab bilgisayarınızı korumak için en temel ve çoklu teknikleri kullanmaktadır.

 1. System Wather özelliği bilgisayarınızdaki davranışları izler ve bilinmeyen tehditleri bile fark edebilir.
 2. Bilgisayarınıza yapılan ağ saldırıları , zararlı kimlik avı bağlantıları hatta en tehlikeli epostaları tespit edebilmek için birçok kapsamlı koruma katmanları.

Kaspersky antivirüs Premium sürümünde Secure Connection özelliğini sunmaktadır. Bu basit vpn özelliğini kayıt olmadan ücretsiz kullanabilirsiniz. Ancak günlük 200Mb kullanım kotanız bulunmaktadır.

Şirket hız testlerinde muazzam bir gelişme gösterdiğini , daha az bilgisayar kaynağı kullanarak tam koruma sağladığını iddia etmektedir.

Kaspersky Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın

Bitdefender Antivirüs 2019

 

Geçmiş yılların sorunlarını çözen bitdefender 2019 sürümüyle karşımızda. Beta test sürümünü başarı ile sağlayan bitdefender antivirüs kullanıma açılmış durumdadır. Şu anda indirimli fiyat ile satışa sunulan bitdefenderi almanın tam zamanı.

Siber saldırılara büyük önem veren bitdefender kullanıcılara uygun dört ürün kategorisi hazırlamış bulunmaktadır.

 1. Bitdefender toplam güvenlik
 2. Bitdefender internet güvenliği
 3. Bitdefender antivirüs plus
 4. Mac için hazırlanmış bitdefender sürümü

Birçok testlerde başarı sağlayan bitdefender en iyi siber güvenliği sağladığından dolayı birçok ödüller kazanmıştır. Bitdefender Windows 10 sürümü bulunan bilgisayarları en son çıkan siber saldırılara karşı tam koruma sağlayabilmektedir. Bu yüksek koruma sayesinde kötü amaçlı yazılımları endişe etmeden internet üzerinde gezebilirsiniz.

Bitdefender antivirüsün 2019 sürümünde eklenen yeni özelliklerden bazlılarını sunmak gerekirse ;

 1. Tamamen veri koruması
 2. Tüm fidye saldırılarını tanımak için yüksek veri tabanı ve bunları engellemek için çok kapsamlı fidye koruması
 3. Anti Phishing özelliği ile sahte web sitelerini tespit ederek bu siteleri engeller. Kişisel verilerinizi hırsızlara karşı korur.
 4. Güvenli göz atma özelliği ile dosyaları veya web sitelerini açmadan önce tarayabilir
 5. Bitdefender Autopilot özelliği sayesinde otomatik olarak her siber saldırıları tanıyabilir ve bilgisayarınızı güvenlik altına alabilir.
 6. Tehditleri tespit edebilmesi için ağ trafiğini kontrol eder. İletişim sağlamak veya veri iletmek isteyen uygulamaları anında engeller.
 7. Oyun , film veya çalışma anında bildirim göndermez , güncelleme yaparak bilgisayar performansını yemez.
 8. İnternet üzerinden güvenli ve tam kapsamlı gizli gezinti yapmak isteyen kullanıcılar için Bitdefender Vpn bulunmaktadır.
 9. Bilgisayarınızın web kamerasından gizli resim almak isteyen kötü niyetli kullanıcılar için tam kapsamlı web kamerası koruması. Bilgisayarınıza kamera erişimini nasıl engelleyeceğinizi , hangi uygulamaların kamera erişimi kullanabileceklerini size sunar.
 10. Güvenli çevrim içi bankacılık
 11. Dosya parçalayıcısı özelliği ile bu dosyalara gizlenmiş kötü niyetli yazılımları en ince ayrıntılarına kadar tanıyabilme
 12. Gizlilik duvarı
 13. Sosyal ağlar üzerinden paylaşılan kötü niyetli sitelerden veya yazılımlardan sizi tam olarak koruyabilme
 14. Şifre yöneticisi

Bitdefender hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çevrimiçi internet gezintilerinde güvenliğinizi nasıl sağlayacağınızı merak ediyorsanız bitdefenderin resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Bitdefender Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın

Panda Antivirus 2019

 

Panda en kısa sürede antivirüs sürümünü güncelledi ama şu anda hizmete sunmuştur. Fiyat konusunda net bir detay sunmayan panda 2019 un ortalarında tam bir ücret belirleyeceklerini söylediler.

Panda Windows işletim sistemleri için en iyi antivirüs programlarından birisidir. Bilgisayarınızın güvenliğini tam kapasitede sağlayan panda 2019 sürümü ile dört farklı özellikte gelmektedir.

 1. Panda Essential : Kişisel kullanıcılar için hazırlanan bu sürüm sadece güvenlik duvarı için hazırlanmıştır. İnternet üzerinden güvenli gezinti yapabilir veya internet alışverişlerinde bilgilerinizin çalınmaması için sizi tam güvende tutabilir.
 2. Panda Advanced : Bilgisayarınızı Ransomware saldırılarına karşı korumaktadır. Ayrıca ebeveyn kontrolü sayesinde çocuklarınızın güvenli internet gezintileri yapmasını sağlayabilir ve uygulama mağazası sayesinde birçok ek özellikleri indirebilirsiniz.
 3. Panda Complete : Bilgisayar veya akıllı cihazlar konumunuzu koruyabilecek uygulama şifreleyici aracına sahiptir.
 4. Panda Premium : Adından da anlaşıldığı gibi Windows bilgisayarlarınıza yükleyebileceğiniz en kapsamlı sürümüdür. Bu sürüm Premium vpn ile gelmektedir. Böylece internet üzerinden gizli ve güvenli gezintiler yapabilirsiniz. Ayrıca size 20GB Bulut depolama sunmaktadır.

Panda Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın

Avira Antivirus 2019

 

Avira antivirüs 2019 sürümünü çıkarttığını ve özelliklerini detaylı bir şekilde açıkladı. Sadece Windows üzerinden tam koruma sağlayan avira antivirüs şimdi Android , ios , Macos dahil olmak üzere tüm platformlarla uyumlu ve tam güvenlik sağlamaktadır. Çevrimiçi güvenliği ile ön plana çıkan avira birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Önemli özellikler ve geliştirmeler basetmeye değer. Avira antivirüsün özelliklerinden bas etmek gerekirse ;

 1. Kötü amaçlı yazılımları ve trojenleri artık tamamen tanıyabiliyor ve anında işlem yaparak kaldırabiliyor.
 2. Kimlik avı saldırıları yapmak isteyen web sitelerini anında tarayabilir ve engelleyebilir. Ayrıca bu siteleri veri tabanına ekleyerek diğer kullanıcılarında güvende olmasını sağlamaktadır.
 3. Avira İnternet Security Suite internet gezintisi yapan kullanıcılar için temel koruma aracıdır. Ücretli versiyon avira antivirüs kullanan kullanıcılar için tam kapsamlı destek sunulmaktadır.
 4. Avira antivirüs pro yeni gelişen kötü amaçlı yazılımlara göre tamamen sıfırdan tasarlandı ve yeniden üretildi. Uzman destek ekibi sizlere uzman bir yardım sağlamaktadır.
 5. Tüm Premium özellikleri kullanmak için vip müşteri olmanız gereklidir.
 6. Avira Premium paketi lisanları en az 1 yıllıktır ve sadece tek bir bilgisayar için kullanılmaktadır.
 7. Ücretsiz sunulan güvenlik paketi temel koruma sağlamaktadır.

Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan avira antivirüs çevrimiçi tehditlere karşı en yüksek güvenliği sağlamaktadır. Çevrimiçi güvenlik sağlayan antivirüslerden daha yüksek koruma sağlandığı tespit edilmiştir.

Avira Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın

Avast Antivirus 2019

 

Avast antivirüs 2019 yılı için çıkarttığı güvenlik versiyonlarını piyasaya sunmuş bulunmakta. Yeni geliştirdiği güvenlik paketlerinin özelliğine gelecek olursak ;

 1. Daha güçlü Phishing (Sahte web siteleri) Koruması
 2. Rahatsız etmeyin modu (Oyunlarda , Film izlemelerinde veya yaptığınız çalışmalarda antivirüs size bildirim göndermez )
 3. Hassas veri kalkanı
 4. Webcam Shield ve Ramsomware Shiled özellikleri ile bu tür virüslerin bulaşabileceği .xls , .doc , . pdf ve .txt dosyalarını tarar ve yetkisiz erişim yapmak isteyen kötü niyetli yazılımları izlemenizi sağlar. Bu tür yazılımları sonradan engeller veya siler.

Bu yeni koruma özellikleri bu yıl ücretli sürümler için sunulmaktadır. Ayrıca bu sistem veri tabanı ile bağlantılı çalışarak sürekli kendini geliştirmektedir.

Avast antivirüsün ücretsiz sürümü özellikle kimlik avı için geliştirildi. Ağ güvenliğiniz için wi-fi denetleyicisi bulunmaktadır. İşletim sisteminde bulunan yazılımları güncelleme aracı bulunmaktadır. Kötü niyetli yazılımların saldırısı durumunda verileri kurtarmak amacıyla kurtarma disk özelliği bulunmaktadır. Bu özellik bilgisayarınızı başlattığınız anda kurtarma bölümü açmaktadır.

Avast Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın

AVG Antivirus 2019

 

Şirket avg antivirüs sürümünü daha iyi güvenlik sağlamak amacı ile bilgisayarlar için 2019 sürümünü çıkartmış bulunmaktadır. Ücretsiz sürümünde sunulan kimlik avı dolandırıcılarına karşı yeni özellikler yer almaktadır. Görüntü tanıma ile kombine edilmiş sanal bir zeka ile web sitelerinin güvenilir mi yoksa kötü niyetlimi olduğunu tespit edebilir. Tespit edilen kötü niyetli web sitelerine tıklamadan önce sizi uyarabilir.

Avg Antivirüs Programını İndirmek İçin Tıklayın


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)