» » Mac için En iyi Antivirüs Programları
Makale Ekle

Apple cihazları günümüzde özellikle de kurumsal şirketlerin büyük paralar harcayıp almış oldukları Apple cihazların güvenliğini de en azından kurumsal açıdan son derece üst düzey tutulması gerekmektedir.  Birçok kişi tarafından konuşlan bir durum var ki bu durumda MAC bilgisayarların “virüs alamadığını” düşünerek bu yüzdende Mac antivirüs yazılımlarını 2018 senesinde gereksiz olarak gördüklerinden birçok Mac sahibi kişiler virüs yazılımlarını kullanmamaktadır. Windows yazılımlar kadar virüs bulaşmasa da MAC bilgisayarlara da maalesef ki virüs buluşma ihtimali bulunmaktadır. Bu durumu göze alan bilgisayar sahibi kişiler için bizler Mac bilgisayarları daha güvende tutacak virüs programlarını listeledik.

Bitdefender Antivirus for Mac

Günümüzde Apple cihazı olup da güvenli bir şekilde korunmak isteyen kişilerin kullanması gereken en doğru koruma paketlerinden bir tanesidir. Çok katmanlı bir şekilde fıdye yazılımı ile birlikte, adware kaldırma gibi bir dizi özellik ile birlikte sizlere sunulan virüs paketi aynı zamanda farklı yazılımlı bilgisayarlardan gelebilecek virüsleri de koruyarak bilgisayarınızı güvenli bir hale almasını sağlar. İnternet üzerinden girmiş olduğunuz sitelere güveniniz kalmadıysa en iyi şekilde Bitdefender Antivirus programını kullanabilirsiniz.

Intego Mac Premium Bundle X9

Intego virüs programları Mac bilgisayarları uzun yılları aşkın süredir korumaktadır. Apple makinelerinin hangi türde bir güvenliğe ihtiyaç duyulduğu ve ya yazılımlar karşısında da güvenli bir konuma gelmesini istiyorsanız Intego yazılımlarını kullanarak bilgisayarınızı güvenli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle ağ izinlerini kontrolünüzde tutmak istiyorsanız bu virüs programını kullanabilirsiniz.

Kaspersky Internet Security for MAC

Kaspersky Antivirüs koruması uzun yıllardan beri virüs programı koruyucusu anlamında bilinen, duyulan bir isimdir. Rakiplerinizin sizlere göndermiş olduğu saldırıları oluşturduğu güvenlik duvarından geçirmeyen Kaspersky programı Mac bilgisayarları içinde önerilen bir programdır. Mac bilgisayarlarınızda internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişleri tamamen güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayarak sizleri en iyi koruyabilen programlardan biridir.

Norton Security Deluxe

Norton, anti-virüs sektöründe belki de birinci markalarından bir tanesidir. Norton Security Deluxe programı ise Mac’inizi mükemmel bir kötü amaçlı yazılımlarınızın tespit motoruyla korumaya yardımcı olabilmektedir. Özellikle de genel olarak bir sürü cihazı da kaplayarak, sahip olduğunuz tüm Apple marka cihazlarınızı kapsayabilir ve tam koruma güvencesiyle hayatınıza devam edebilirsiniz. Güvenliğiniz tam olarak korunurken cihazlarınızda bulunan sistemlerinizin hızları biraz da olsun virüs programından dolayı düşebilir, bu ayrıntıya da unutmamanız önemli bir detay olmaktadır.

Trend Micro Antivirüs for Mac

Mac programlarında sürüm olarak en son sürümü kullanıyorsanız virüs programınız da cihazınız gibi son sürüm olan Trend Micro Antivirus programını Mac cihazlarınızda kullanmanız gerekmektedir. Programlarınız da antivirüs koruması, içerik filtreleme, sosyal medya konusunda gizlilik denetleyicisi ve yeni fidye koruma araçları getirerek cihazlarınız tam güvenli bir şekilde korunacaktır. Tarama hızı konusunda da oldukça hızlı hareket eden virüs programı sizler için ideal seçimlerden biri olabilir.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)