» » Eset Antivirüs İndir
Makale Ekle

Optimize edilmiş kolaylığı ile internet üzerinde güvenli gezintiler yapabilir ve kimlik avından korunabilirsiniz ve bunları bilgisayar kaynaklarını en az şekilde kullanarak yapmaktadır. Bazı bilgisayar kullanıcıları antivirüslerin çok kaynak kullanarak bilgisayarı yavaşlattığından şikayetçi olmaktadır ama eset nod32 bilgisayar kaynakları kullanımında oldukça cimridir ve bilgisayarınızı kullanmanıza engel olmamaktadır. Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcısı bulunan eset nod32 sürekli güncellenen veritabanı sayesinde yeni çıkan virüsleri en kısa sürede tanıyacaktır. UEFI tarayıcısı ile bilgisayar Windows işletim sistemi açılırken hızlı bir tarama yaparak bilgisayarınızı saldırılara tehditlere karşı açıldığı andan itibaren koruma sağlayacaktır. Ayrıca Eset live grid özelliği sayesinde bulut sunucularındaki güvenli dosyaların ismini alabilir ve bu dosyaları es geçerek daha hızlı bir tarama sağlayabilir.

 

Gerçeğe yakın kimlik avı amaçlı tasarlanmış web sitelerini tespit eden eset bu tür siteleri engellemekte ve kullanıcıları bilgilendirmektedir.

 

Oyun modu bulunan eset oyun veya tam ekranlı uygulamalar açıldığı anda kendini sessiz moda almakta ve sizi rahatsız etmemektedir. Ayrıca güncellemeleri kapatarak internet üzerinden oynadığınız oyunlarda bilgisayarınızı tam performansta kullanmanızı sağlayacaktır.

 

Eset antivirüsün deneme sürümünü indirmek için Tıklayın

 

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)