» » Avast antivirüs indir ücretsiz
Makale Ekle


Dünya üzerinde 400 milyondan fazla kullanıcısı olan avast antivirüs programı hem ücretli hem de ücretsiz olarak bilgisayarları korumaya devam etmektedir. Yüksek kayıtlı veritabanı sayesinde bilgisayara bulaşabilecek kötü niyetli yazılımları en kısa sürede tespit ederek engelleyebilmektedir. Özellikle orta derecenin altı bilgisayar kullanıcıları için avast antivirüs programını yüklemek oldukça kolaydır. Avast bilgisayarınıza yüklendiği andan itibaren performans sorunları ile ilgili analizler yapar ve bu sorunları düzelterek bilgisayarınızın hızlanmasını sağlar.

Rahat olun çünkü bilinmeyen dosyaları açarken avast dosyaları kontrol eder. Kötü niyetli yazılım bulunan dosyaları anında engeller. İnternet üzerinde alışveriş yaparken , parola girerken avast sayesinde artık daha çok güvendesiniz.

Ayrıca avast antivirüsün oyuncular için de bir hediyesi bulunmaktadır. 2019 Yılında yeni eklenen “Rahatsız Etme” modu ile oyun esnasında avast antivirüs bildirim göndermez ve bilgisayar performansını etkileyecek işlemler yapmaz. Film izlerken arka planda açılan reklam pencerelerini engellemektedir. Ayrıca avast antivirüs programında davranış kalkanı bulunmaktadır. Bu kalkan arka planda şüpheli davranışları olan uygulamaları takip eder kötü niyetli yazılım olduğunu tespit ettiğinde engeller. Akıllı yapay zeka sistemi sayesinde fidye yazılımları , zararlı yazılımları , kimlik avı yazılımlarını anında tespit ederek engelleyebilir. Avast antivirüs aynı zamanda şüpheli yazılımları tespit edebilmek amacıyla bulut sunuculara göndermektedir. Daha yüksek sunucular üzerinden kontrolleri sağlar böylece tam bir tarama sağlanmış olur.

Wifi denetleyicisi sayesinde evdeki wifi ağınıza gizlice baglanan kişileri tespit edebilir ve engelleyebilirsiniz. Akıllı tarama sayesinde güncel olmayan yazılımların açıklarını tespit edin. Avast sizleri sadece virüs tehditlerinden korumakla kalmayıp dışarıdan gelebilecek saldırılara karşıda korumaktadır.

Avast antivirüsün işletmeler için uç koruma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikte ağ üzerinde bulunan yazıcılara , web kameralarına , mobil cihazlara bağlanmak isteyen kötü niyetli yazılımları engellemektedir. Birden fazla algoritması ile ağ üzerinden açık arayıp bilgisayarınıza girmek isteyen kötü niyetli kişilere karşı sizi koruyacaktır. Ondan dolayı avast antivirüsün Endpoint Protection özelliği işletmeler için oldukça uygundur.

Avast antivirüsün premier özelliği en gelişmiş antivirüs sürümüdür. Tüm web kamerası görüntüsü almak isteyen kötü niyetli kişileri engeller , fidye yazılımlarını devreye girmeden engeller , akıllı bulut teknolojisi ile bilgisayarınızdaki şifreleri , özel verileri tam kapsamlı korur. Güvenlik açığı bulunan veya güncel olmayan uygulamalarınızı günceller ve kullanıcıların istediği verileri geri dönüşü olmayacak bir biçimde siler. Avast antivirüsün premier sürümü web kameranıza erişmek isteyen uygulamaları veya kötü niyetli kişileri anında engellemektedir. Gerekirse kamera yazılımını silmekte ve geri dönüşünü sağlamaktadır. Bunlar resminizi almak isteyen kötü niyetli kişiler için oldukça iyi koruma sistemidir.

Avast antivirüsün internet üzerinde özgürce dolaşmak isteyen kullanıcılar içinde bir vpn özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde artık internette gizli ve güvenli bir gezinti yapabilirsiniz. Dünyanın bir çok ülkesinde bulunan vpn sunucularından istediğinizi seçebilir ve güvenli gezintiye başlayabilirsiniz. Avast antivirüsün ücretli ve ücretsiz sürümü bulunmaktadır.

 

Ücretsiz avast antivirüsü indirmek için Tıklayın


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)