» » Kaspersky Antivirüs İndir
Makale Ekle

Kaspersky antivirüs programı bilgisayarınızı korumak için hazırlanmış bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınıza koruma sağlarken hiçbir şekilde bilgisayarınızı yavaşlatmaz. Ayrıca Kaspersky antivirüs programının ücretsiz sürümü bile sürekli arka planda kendisini güncellemektedir. Böylece kötü niyetli yazılımlara karşı her zaman koruma içinde olacaksınız. Kaspersky antivirüs programının bir çok ürünü bulunmaktadır. Biz antivirus.info.tr sitesi olarak bu ürünler hakkında kısa bilgiler vereceğiz siz kendinize en uygun olan ürünü tercih ederek satın alabilir veya ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

  1. Kaspersky İnternet Security: Çevrimiçi bankacılık hizmetlerini kullanmak istiyorsanız kaspersky antivirüsün bu ürününü kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden indirdiğiniz dosyaları tarayabilir, içindeki kötü niyetli yazılımları engelleyebilir. Ayrıca tarayıcınıza karşı yapılan saldırıları da engellemektedir. Fidye virüslerini anında tanıyarak engelleyebilir. Böylece fidye virüsleri bilgisayarınızın dosyalarını şifrelemeden kaspersky intenet security tarafından engellenir. Gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engeller.
  2. Kaspersky Secure Connection: İnternet üzerinde gezinen kullanıcıların, başkaları tarafından izlenmesini engelleyen aracıdır. Özel VPN ağı sayesinde açık alan wifi ağlarını kullansanız bile kimse sizi gizlice izleyemez. İnternet üzerinden paylaşımlarınızı izlemek isteyen korsanlar olabilir. Kaspersky internet üzerindeki ip adresinizi tamamen gizler ve kötü niyetli korsanların sizi izlemesini engeller. Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin geçmişini kayıt etmez böylece bilgisayarınız başkası tarafından ele geçirilse bile geçmişinizi izleyemez.
  3. Kaspersky Antivirüs Programı: Bilgisayarınızda gizli bulunan ve işlem yapan tehditleri bulmak için otomatik tarama yapar. Bu tehditleri algıladığı andan itibaren engeller. Bilgisayarınıza daha önce virüs bulaşmış olsa dahi kaspersky antivirüs programı kurulduğu andan itibaren bu virüsleri keşif eder ve engeller. Virüsleri anında tanır, Fidye yazılımları aktif hale gelmeden engeller. Bilgisayarınızın performansını en üst seviyede tutmak için ayarlar sunar.
  4. Ücretsiz Deneme Sürümü: Kaspersky antivirüs programı ücretsiz 30 günlük deneme sürümü sunmaktadır. Kullanıcılar kaspersky antivirüs programını denedikten sonra lisans satın alabilirler.
  5. Kaspersky Secure Connection: Her geçen gün gelişen teknoloji hayatımıza kolaylıklar getirmektedir. Elimizde bulunan akıllı telefonlar ile artık birçok internet bankacılığı işlemlerini yapabilmekteyiz. Bundan dolayı siber korsanlar her geçen gün akıllı telefonları hedef almaktadır. Kaspersky antivirüs, Android yazılımlı cihazlar içinde güvenlik ürünü çıkartmış bulunmaktadır. Çevrimiçi mesajlaşırken, mesajlarınız kötü niyetli kişiler tarafından takip edilebilir. Kaspersky güvenli vpn sayesinde, telefon üzerinden çevrimiçi mesajlaşmalarınızın, kötü niyetli kişiler tarafından takip edilmesini engellemektedir. Ayrıca konumuzu ve ip adresinizi de gizlemektedir. Bu vpn üzerinden internet bankacılığı işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kaspersky antivirüs programının vpn sunucusu kesinlikle kayıt tutmamaktadır. İnternet üzerinden gezinirken hem gizli hem güvenli olun.

Kaspersky antivirüs programının daha bir çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünleri takip etmek için kaspersky antivirüs programının resmi web sitesini ziyaret edebilir ve antivirüs programını indirebilirsiniz. Kaspersky antivirüs programını indirmek için Tıklayın.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)