» » Norton Antivirüs İndir
Makale Ekle

 

 Av-Testlerini başarı ile geçen Norton, en iyi antivirüs unvanını aldı. Bilgisayarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı koruyan, sürekli internet üzerinden kendisini; güncelleyen norton çocuklar içinde koruma sağlamaktadır. Norton antivirüsün ürünlerinden kısaca bas edecek olursak:

  • Norton Family Premier: Bu ürün çocukların internet üzerinde güvenli gezinmesi için yapılmıştır. Yapay zekalı web sitesi takip robotu ile, çocuklarınızın girebileceği kötü niyetli web sitelerini anında engeller. Çocuklarınızın bilgisayar başında ne kadar zaman geçirdiğini takip edebilir, bilgisayarı haftanın hangi günleri, hangi saatleri kullandığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca android cihaz kullanan çocuklarınızın facebook, youtube gibi uygulamalardan hangisini kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Norton Family Premier size ocuklarınızın çevrimiçi ne yaptığına dahil aylık rapor sunmaktadır.
  • Norton Secure Vpn: Özelliği sayesinde kötü niyetli kişilerin sizi izlemesini engelleyebilirsiniz. Güvenli VPN sunucuları sayesinde, açık alanlı kamu wifi ağlarında bile tam zamanlı güvendesiniz. Norton sayesinde internet üzerinde korkusuz ve gizli gezinin. Ayrıca bilgisayarınızı ele geçiren başka kişiler arama geçmişinizi göremez.
  • Norton Security Standart: Bilgisayarınızı fidye yazılımlarına karşı gerçek zamanlı korumaktadır. Gelişmiş güvenlik özelliği sayesinde, çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi en güvenli şekilde yapabilirsiniz. Standart, Deuxe ve Premium ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin koruma özelliklerine gelecek olursak:
  1. Virüsler, Çevrimiçi tehditler ve kötü niyetli yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma. (Standart, Deuxe,  Premium ürünlerinde bulunmakta)
  2. İnternet bankacılığınızda, güvenli alışveriş sağlama. (Standart, Deuxe,  Premium ürünlerinde bulunmakta)
  3. Norton bilgisayarınızı %100 olarak virüslerden koruyabileceğini söylemektedir. (Standart, Deuxe,  Premium ürünlerinde bulunmakta)
  4. Tek bir abonelik ile birden fazla cihazı koruma özelliği. (Deuxe,  Premium ürünlerinde bulunmakta)
  5. Çocuklarınızın internet üzerinde güvenli gezinmesini sağlar. (Premium ürünlerinde bulunmakta)
  6. Windows üzerinde bulunan kişisel ve özel dosyalarınızı otomatik olarak yedekler. (Premium ürünlerinde bulunmakta)
  7. İhtiyaçlarınıza göre bulut üzerinden güvenli depolama alanı sağlar. Bu alana özel dosyalarınızı koyarak güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Premium özelliğinde 25GB sunulmaktadır. Bu alan isteğe bağlı olarak yükseltilebilir.

 

Norton Antivirüsün daha fazla ürünleri bulunmaktadır. Firma size virüs koruması konusunda %100 garanti vermektedir. Dünyanın en güçlü antivirüslerinden birisi olan nortonu tercih etmek istiyorsanız resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Norton antivirüs programını indirmek ve resmi web sitesine gitmek için Tıklayın.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)