» » F-Secure indir
Makale Ekle

 Bilgisayar kullanıcılarına 30 yıldır koruma hizmeti sağlayan F-Security, kullanıcılar tarafından pek bilinmese de oldukça güçlü bir antivirüs programıdır. Özellikle kurumlara hizmet veren F-Security antivirüsün, ağ üzerindeki güvenlik önlemleri oldukça güçlüdür. F-Security antivirüs programının ürünlerinden bas etmek gerekirse:

  • F-Secure Total: Genel antivirüs koruması, Kimlik avı siteleri için yapay zeka sistemi, İnternette gezinmeniz için vpn özellikleri sunmaktadır. Çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi yaparken kesinlikle endişelenmenize gerek yoktur. Aileler, bilgisayarda F-Secure kurulu olduğunda çocuklarınız için endişelenmeyin. Çocuklarınız F-Secure sayesinde artık internet üzerinde daha güvenli gezintiler yapabilecek, onları kötü sitelerden koruyabilecek. Fidye yazılım koruma özelliği sayesinde, kötü niyetli fidye yazılımları dosyalarınızı şifrelemeye başlamadan hemen engeller. Dosyalarınızı sizin izniniz dışında hiçbir uygulama veya program şifreleyemez.
  • F-Secure Safe: İnternet üzerinden gezinen kullanıcılar için hazırlanmış güvenlik ürünüdür.
  • F-Secure FreeDome VPN: Korumalı VPN sayesinde internet üzerinden gezinirken tam güvende olacaksınız. Güvenli olmayan wifi ağlarında bile, güvende dolaşabileceksiniz. Kötü niyetli siber korsanlar bu ağları ele geçirse bile sizi takip edemez, bilgisayarınızı ele geçiremezler. Ayrıca bu vpn sayesinde ip adresiniz tamamen gizli kalacaktır böylece kimse sizin konumunuzu öğrenemez.
  • F-Secure Key: F-secure key sayesinde önemli şifreleriniz artık koruma altında. Şifreleri unutup, sıfırlamak için uğraşmaya artık son. Şifrelerinizin çalınma korkusunu yaşamaya artık son. F-Secure Key güvenli bulut sunucularında şifrelerinizi en güvenli şekilde saklamaktadır. F-Secure Key şifrelerinizin güçlülüğü konusunda size bilgi vermektedir.Bu bilgi sayesinde şifrelerinizi daha güçlü hale getirebilir ve kötü niyetli kişilerin şifrelerinizi ele geçirmesini engelleyebilirsiniz. F-Secure Key’in hem ücretli hem de ücretsiz sürümü bulunmaktadır. Şifrelerinizin daha fazla güvende olmasını istiyorsanız ücretli sürümünü tercih edebilirsiniz. Önemli şifrelerinizi güvenli bir alanda tutmak istiyorsanız F-Secure antivirüsünü bu ürününü alabilirsiniz.
  • F-Secure Antivirüs: Bilgisayarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı korumak için hazırlanmış antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınızdaki kötü niyetli yazılımları anında tespit ederek engelleyebilir veya etkisiz hale getirebilir. Kısa sürede güncellenen veritabanı ile artık kötü niyetli yazılımlardan korkmanız gerekmeyecektir.
  • F-Secure Sense: Evinizdeki wifi ağlarını kötü niyetli kişilere karşı koruyan üründür. Kötü niyetli korsanlar wifi ağınızı kırarak bilgisayarınızı ele geçirmek isteyebilir. F-Secure sense bu saldırıları engellemekte, wifi ağınızın güvenliğini sağlamak için yüksek şifreleme kullanmaktadır. Ayrıca sadece wifi ve ağ güvenliğini sağlamak ile kalmayıp cihazlarınızın da güvenliğini sağlamaktadır.

F-Secure antivirüs programı günümüzdeki kullanıcılar tarafından pek bilinmese de, oldukça güçlü bir güvenlik programıdır. Yüksek kullanıcı kapasitesi ile sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. F-Secure antivirüsün resmi web sitesini ziyaret etmek için TIKLAYIN.

 

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)