» » Symantec İndir
Makale Ekle

 

Symantec günümüzde en geniş kapsamlı güvenlik hizmeti sağlayan antivirüs firmalarından birisidir. Bilgisayarınız üzerinden veya özel bulut sürücüleri üzerinden koruma sağlayan symantec antivirüs ismi pek bilinmese de milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Antivirus.info.tr sitesi olarak symantec antivirüs hakkında araştırma yaptık. Sizlere ücretli veya ücretsiz sürümlerini sunacağız. Symantec antivirüsün ürünlerini gelecek olursak:

Symantec tüm korumalarını tek bir sürüm içinde barındırmaktadır. Bu sürüme istediğiniz korumaları belirli bir ücret karşılığında ekletebilirsiniz. Biz antivirus.info.tr sitesi olarak bu sürüm içinde bulunan özellikleri sizlere sunacağız.

  • Gelişmiş Tehdit Koruması: İçerik analiz sistemi sayesinde, kötü niyetli yazılımları anında tespit edebilir ve engelleyebilir. Bu sistem sırasında birden fazla katman kullanan Symantec antivirüs, yeni nesil virüsleri bile keşif edebilecek güçtedir. Dünya üzerinde yapılan testlere göre, symantec’in diğer antivirüslerden 4 kat daha güçlü olduğu tespit edilmiştir. Sanbox özelliği sayesinde kötü niyetli yazılımları barındıran dosyaları karantina altına alır, bu dosyalar bozulmadan kötü niyetli yazılımları temizler. Size gönderilen e-posta adreslerinde tarama yapar, gönderilen linkleri kontrol eder ve linkler kötü niyetli web sitelerine ait ise hemen engelleyerek sizi bu konuda bilgilendirir.
  • Bilgi Koruma: Symantec antivirüs, bilgilerinizi güvende tutmanız için size bulut hizmeti sağlamaktadır. Bilgileriniz, özel dosyalarınız artık symantec sunucularında tamamen güvende. Böylece kötü niyetli yazılımlar bilgisayarınıza bulaşıp bilgilerinize zarar verse bile, temiz bir format sonrası; bulut üzerinden yedeklenmiş bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca bu bulut sunucularına sadece siz değil, izin verdiğiniz çalışanlar bile erişebilmektedir. Nerede olursanız olun bilgilerinize sorunsuz bir şekilde ulaşın ve güvenli şekilde bulut sunucuları, üzerinde işlemler yapmaya devam edin. Bilgisayarınız çalındı ise verileriniz için endişelenmeyin. Symantec kullanıcıları uzaktan verdiği komut ile dosyalarını şifreleyebilir. Böylece kötü niyetli kişiler dosyalarınıza ulaşamazlar. Bir güzel özelliği ise, erişimi istediğiniz kullanıcılara verebilmenizdir. Böylece istemediğiniz kimseler, özel dosyalarınıza ulaşamazlar.
  • Veri Kaybı Önleme: Symantec antivirüs programı verilerinizi ele geçirmek isteyen uygulamaları engellemektedir. Ayrıca izniniz dışında, hiçbir yazılım dosyalarınızı şifreleyemez. Symantec dosyalarınızı şifrelemek isteyen kötü niyetli yazılımları tespit ettiği andan itibaren engeller ve siler. Böylece dosyalarınız güvende olur. Ayrıca isteğe bağlı olarak dosyalarınızı bulut sunucularına otomatik olarak yedekleme özelliği de sunmaktadır.
  • Küçük işletmeler için: Symantec antivirüsün, küçük işletmeler içinde ürünleri bulunmaktadır. Sürücü şifreleme özelliği sayesinde, veri diskinizi şifreleyebilir ve dosyalarınızı tamamen güvenlik altına alabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızı hırsızlar çalsa bile kişisel bilgilerinizi, dosyalarınızı ele geçiremezler.

 

Symantec antivirün programının daha bir çok özelliği bulunmaktadır. Biz antivirus.info.tr sitesi olarak sadece yüzeyden bilgilendirme sunmuş bulunmaktayız. Daha fazla bilgi edinmek ve symantec’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Symantec’in web sitesine gitmek için TIKLAYIN.

 

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)