» » Panda Antivirüs İndir
Makale Ekle

 Panda antivirüs programı, yapay zekası sayesinde günümüzdeki bilgisayar kullanıcılarına oldukça yüksek güvenlik sağlamaktadır. Uygulamaların davranışlarını kontrol eder, bu davranışları bulut sunucularına gönderir. Bu davranışların kötü niyetli olduğu bulut sunucularındaki mühendisler tarafından onaylanırsa hem o uygulamayı karantina altına alır hem de veritabanına o uygulamayı göndererek diğer kullanıcıların güvende olmasını sağlar. Yapay zekası sayesinde Siber korsanlar tarafından yeni yapılmış kötü niyetli yazılımları anında tespit edebilir.

AV-Test laboratuarların da yapılan testlere göre, Panda antivirüs; kötü niyetli yazılımların %100 ünü tespit edebilmiş ve engellemiştir. Güvenli kimlik koruma özelliği sayesinde internet üzerindeki siber korsanlardan korunun. Kamu binaları, Üniversiteler veya ücretsiz wifi alanı hizmeti veren kafelerdeki bu ağlar kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilse dahil, sizi izleyemez ve kişisel bilgilerinizi ele geçiremezler. Panda antivirüs programının ürünlerine gelecek olursak:

  • Panda Dome Essential: Bilgisayarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı korur. İnternet üzerinden yaptığınız çevrimiçi alışverişlerinizde güvenliği sağlar. Wifi koruması sayesinde bilinmeyen wifi ağlarında bile güvende olursunuz. İp adresinizi kimse göremez. Bilgisayarınıza sonradan takılan usb bellekleri tarar ve kötü niyetli yazılımları isteğe bağlı olarak kaldırır.
  • Panda Dome Advanced: Ramsomware (fidye) virüslerini anında tespit eder. Bu virüsler dosyaları şifrelemeye başlamadan karantina altına alınır ve silinir. Ebeveyn denetimi özelliği sayesinde, çocuklarınız internet üzerinde artık daha güvende. Kötü içerik barındıran web sitelerine çocuklar ebeveyn izni olmadan giremezler. Telefonlar için uygulama kilidi özelliği bulunmaktadır. Böylece telefonunuz başkalarının eline geçse dahi uygulamalarınıza ulaşamazlar. İstemediğiniz numaralardan çağrılar mı geliyor. Panda Dome Advanced için hiç önemli değil. Bu numaraları engelleyebilirsiniz.
  • Panda Dome Complete: Bilgisayarınız üzerindeki verilerinizi korur, istediğiniz sürücüleri şifreler. Böylece Laptop bilgisayarlarınız çalınsa bile bilgilerinize hırsızlar ulaşamaz. Kötü niyetli yazılımcılar, şifrelenmiş sürücülere hiçbir şekilde ulaşamazlar. Uzaktan kumanda özelliği sayesinde, bilgisayarınızı uzaktan silebilir, konumunu alabilir veya etkisiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızın en iyi performansı için gerekli ayarları da size raporlamaktadır.
  • Panda Dome Premium: Ödül almış pandanın en iyi antivirüs ürünlerinden birisidir. Bu özelliği alan kullanıcılar 7 gün 24 saat destek talebine ulaşabilir ve destek alabilirler. Premium VPN sunan bu üründe, herhangi bir limit olmadan sınırsız bir şekilde internette güvenli gezinin.

 

Panda antivirüs programının, android wear saatleri içinde sürümü bulunmaktadır. Böylece saatinizi çalan hırsızların gizlice fotoğraflarını uzaktan alabilirsiniz. Ayrıca size saatin konumunu da göndermektedir.

Panda antivirüs programı ücretsiz 30 günlük deneme sürümü vermektedir. Biz antivirüs.info.tr sitesi olarak panda antivirüs programının oldukça güçlü güvenlik sağladığını söyleyebiliriz. Ürünler hakkında özet bilgi versek de ürünleri hakkında tam bilgiyi resmi web sitesinden edinebilirsiniz.

Panda antivirüs programının deneme sürümünü indirmek ve resmi web sitesine gitmek için TIKLAYIN.       

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)