» » ZoneAlarm Antivirüs İndir
Makale Ekle

 Dünya üzerinde birçok ödül alan ZoneAlarm, bilgisayar sistemlerini korumaya devam ediyor. Yapılan AV-Testlerinde Ransomware, phishing , virüsler ve casus yazılımların %100 ünü tespit edebilmiştir.

Dünya çapında milyonlarca insan Ransomware, phishing, virüsler ve casus yazılımlardan korunmak için; ZoneAlarm antivirüsünü tercih ediyorlar. Ülkemizde pek bilinmese de ZoneAlarm oldukça güçlü bir antivirüs programıdır. Yapımcı firma özellikle siber korsanlar ile mücadele ettiklerini belirtmektedir. Siber korsanlara göz açtırmayan ZoneAlarm antivirüsün birçok ürünleri bulunmaktadır.

 ZoneAlarm Antivirüsün Ürünlerine gelecek olursak:

  • Anti Ransomware: ZoneAlarm antivirüsün yeni çıkarttığı ürünlerden birisidir. Ransomware kullanıcıların bilgisayar dosyalarını arka planda kilitleyen, bu dosyaları kilitledikten sonra kullanıcılardan kilidi açma karşılığı ücret isteyen bir fidye yazılımıdır. Kullanıcılar bu fidye yazılımını kaldırmak için, kötü niyetli yazılımcılara fidye ödese bile dosyalarını kurtarma gibi bir olasılıkları yoktur.

Zone alarm şüpheli yazılımları kontrol eder. Dosyaları izinsiz şifrelemek isteyen yazılımları hemen engeller ve şifrelenmiş dosyaları kurtarır. Şifrelenmiş dosyaları otomatik olarak geri yükleyen tek antivirüs programıdır. Bilgisayar kalkanı sayesinde, bilgisayarınıza girmek isteyen kötü yazılımları anında engeller.

  • Extreme Security: Aşırı derecede güvenlik isteyen kullanıcılar için çıkartılmış üründür. Virüsleri, Casus yazılımla, Keyloggerleri, Truva atlarını anında algılar ve engeller. ZoneAlarm en yüksek düzeyde koruma sağlamak için bu ürününü bağımsız firmalar üzerinden test etmiştir. Tarama modları sayesinde, korumanızı özelleştirebilirsiniz. Veri tabanları anında güncellenmekte ve yeni çıkan kötü niyetli yazılımlar kısa sürede tespit edilmektedir. İki katlı güvenlik duvarı sayesinde, artık hackerler bilgisayarınızı ele geçiremeyecektir. Bu güvenlik duvarı, ağ üzerindeki trafiği takip eder, tehdit oluşturan trafikleri engeller. Tam Stealth modu sizin korsanlara görünmemenizi sağlar. Kötü amaçlı hackerlerin kontrollerini engeller sizi güvende tutar. Bunlar birkaç özelliğidir. Çok katmanlı güvenlik duvarı sayesinde artık daha güvendesiniz.
  • Antivirüs + Firewall: Antivirüs ve ek güvenlik duvarının bulunduğu üründür.
  • Firewall: Güçlü güvenlik duvarı sayesinde, dışarıdan bilgisayarınızı ele geçirmek isteyen hackerlere karşı güvende olun. ZoneAlarm Firewall bilgisayarınızda genel bir analiz yapar. Bu analizlerde gereksiz açık olan portları engeller. Ayrıca uygulamalarınızı da takip ederek, bilgi sızdırmak isteyen uygulamaları engeller. Böylece hackerler için tüm açık kapılar kapanmış olacaktır.
  • Multi User: Birden fazla bilgisayarda koruma isteyen kullanıcılar bu ürün paketlerini inceleyebilir. ZoneAlarm toplu satışlarda indirim yapmaktadır. Toplu alım size avantaj olabilir.
  • Free Antivirüs: Herhangi bir ücret ödemeden güvende kalmak isteyen kullanıcılar, ZoneAlarm antivirüsün ücretsiz sürümünü tercih edebilirler. Bilgisayarlarınızın virüslere karşı güvende olmasını istiyorsanız ve ücret ödemek istemiyorsanız, ZoneAlarm’ın  ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

ZoneAlarm Antivirüsün sistem özelliklerine gelecek olursak:

  • 2ghz hızında işlemci
  • 32 veya 64 bit işletim sistemleri için en az 2GB ram
  • 1.5GB boş disk alanı

Zonealarm antivirüsü satın almak veya ücretsiz sürümünü indirmek için Tıklayın.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)