» » McAfee Antivirüs indir
Makale Ekle

 Mcafee, ev kullanıcıları, küçük ve orta ölçekli şirketlerin güvenliğini sağlamak amacı ile hazırlanmış antivirüs programıdır. Ayrıca devret kuruluşlarına özel paketlerinde gerçek zamanlı koruma sağlayabilmektedir. Kötü amaçlı yazımlara, siber korsanlara karşı korunmak isteyen bilgisayar kullanıcıları McAfee antivirüs yazılımını tercih edebilirler.

Yüksek veri tabanı sayesinde, bilgisayarınıza bulaşmak isteyen Ransomware (Fidye virüsleri), Casus yazılım ve virüsleri anında tespit ederek silebilir. Siber korsanlar her geçen gün yeni nesil virüsler çıkartmaktadır. McAfee yapay zekası sayesinde uygunsuz hareket eden uygulamaları takip edebilir ve bu uygulamaları engelleyebilir. Ağ güvenliği sayesinde, ağ bağlantılarınızı ele geçirmek isteyen hackere artık son verin.

McAfee kullanıcıları antivirüs programını, hem kendi bilgisayarı hem de bulut sunucuları üzerinden koruyabilir. McAfee Lisanslı kullanıcılarına 7 gün 24 saat boyunca çevrimiçi destek sunmaktadır.

Ev kullanıcıları McAfee antivirüs programını sadece bilgisayarında değil, telefonunda ve tabletlerinde de kullanabilirler.

McAfee antivirüs programının özelliklerine ve ürünlerine gelecek olursak:

  • Bulut Güvenliği: Modern bulut teknolojisi sayesinde verileriniz kötü niyetli programlar tarafından bozulsa veya kayıp olsa dahi güvende. Bu sunucular üzerinden verilerinizi sorunsuz bir şekilde geri kurtarabilirsiniz.
  • Veri koruma ve şifreleme: Hassas verilerinizi korumak için McAfee antivirüs programını tercih edebilirsiniz. Verilerinizi şifreleyin. Böylece kötü niyetli yazılımcılar verilerinizi ele geçirse bile, verilerinizi kullanamazlar. Tam veri koruma özelliği verilerinizi bitlocker ile şifrelemektedir.
  • Uç nokta güvenliği: McAfee yapay zekası sayesinde, yeni çıkan kötü niyetli virüsleri tespit edebilir. Uygulamaların davranışlarını izleyen McAfee antivirüs programı, uygunsuz davranış sergileyen uygulamaları anında engeller ve size detaylı rapor sunar.
  • Ağ Güvenliği: Kötü niyetli korsanlar sunucularınıza ağ üzerinden saldırıda bulunabilirler. Sunucularınızın bu saldırılara karşı kapanması sizlere maddi ve manevi anlamda oldukça zarar verebilir. McAfee antivirüs programı 320Gbits’in üzerinde olan güvenlik duvarı ile sunucularınızı korumakta ve korumaya devam etmektedir. Bu yüksek güvenlik duvarı sayesinde sunucularınız saldırılara karşı güvende
  • Sunucu Güvenliği: McAfee sunucu güvenliği sürümünde sadece sunucularınızın güvenliğini sağlamakla kalmayıp, sunucularınıza en iyi performans için optimize yapmaktadır. Bütün sanallaştırma sistemlerini desteklemektedir. Böylece kurduğunuz sanal makineler tamamen güvende olacaktır. Müşterilerinizin sanal sunucuları kötü niyetli kişilerden korunacaktır. Tek bir konsol üzerinden bütün sanal sunucuların güvenliği kontrol edilebilir.

McAfee antivirüsün daha bir çok ürünü bulunmaktadır. Daha fazla bilgi ve detay için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.     

Düşük özellikli bilgisayarlarınıza antivirüs yüklemekten korkmayın. McAfee antivirüs, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde bilgisayarınızın yükünü alıyor. Bulut sunucuları üzerinden tarama yapan McAfee bilgisayarınızda performans kaybı yaşatmıyor. Özel Vpn ağı sayesinde her zaman gizliliğinizi koruyun. Kamuya açık güvensiz ağları, hackerler ele geçirse bile bu vpn ağı sayesinde sizi takip edemezler. McAfee antivirüs programını indirmek , program hakkında daha fazla bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edin.


Mcafee antivirüs programını indirmek için Tıklayın.

 

 

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)