» » Sophos Antivirüs İndir
Makale Ekle

 Sophos, yaklaşık 30 yıla yakın süredir bilgisayar güvenliği sağlamaktadır. 150 ülkede yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olan sophos, çeşitli güvenlik duvarları sayesinde; tam koruma sağlamakta ve her geçen gün gelişmektedir. Sophos antivirüs, Xerox, Ford, Avis ve Toshiba gibi büyük kurumların ağ güvenliğini sorunsuz bir şekilde sağlamaya devam etmektedir. Doğru güvenlik stratejileri, yüksek bulut teknolojileri sayesinde, Sophos gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır.

Çalıştığınız her ürünlerde, Sanal sunucular, ofis bilgisayarları, kamu kurumları veya diğerleri tam koruma sağlamaktadır. İçinde bulunan yapay zeka sayesinde, bilinmeyen virüsleri davranışlarından takip eder ve tespit eder. Bu virüsleri anında veri tabanına ekleyerek diğer kullanıcılarının da güvende olmasını sağlar. İhtiyacınız olduğunda 7 gün 24 saat çevrimiçi destek alabilirsiniz. Kullanıcılarına oldukça yüksek destek sunan Sophos antivirüs programını deneyebilir veya satın alabilirsiniz.

Sophos antivirüs programının ürünlerine gelecek olursak:

  • Sophos Center: Anti-Exploit, anti fidye yazılımı sayesinde bilgisayarınız artık gerçek zamanlı güvende. Ağ trafiğini izleyerek şüpheli davranışları bulunan uygulamaları anında engeller. Next-Gen güvenlik duvarı sayesinde, bilgisayarınızı ele geçirmek isteyen hackerlere son verin. Tehlikeli uç nokta güvenliği sayesinde, uç noktalara gizlenen solucan virüslerini anında tespit edebilir. Tespit ettiği bu virüsleri dosyalarınıza zarar vermeden anında engeller ve siler. Bu sürümün ücretsiz denemesini resmi web sitesinden indirebilirsiniz.
  • Secure Wifi: Evinizdeki veya işyerinizdeki wifi ağının güvenliğini sağlamak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kötü niyetli hackerler wifi ağlarınızı ele geçirerek, adınıza kötü işlemler yapabiliyor veya bilgisayarınızı ele geçirebiliyor. Bu güvenlik ürünü sayesinde, hackerler wifi ağlarını ele geçirseler bile, wifi ağınıza bağlanamazlar. Tanınmayan mac adresleri wifi ağlarınıza alınmaz. Ayrıca ağlarınızda kısıtlamalar yaparak, kötü niyetli müşterilerinizi engelleyebilirsiniz.
  • Secure E-Mail: Güvenli e-posta ürünü sayesinde, e-posta üzerinden gelen tehditlere son verin. Bilgisayarınıza bulaşan virüsler adınıza e-posta göndererek, müşterilerinizi veya arkadaşlarınızı madur etmektedir. Secure E-mail özelliği bu virüsleri izler ve anında engeller. Ayrıca size e-posta üzerinden gönderilen virüsleri anında tanır ve engeller. Yapay zekası sayesinde, tanınmayan uygulamaları bulut sunucularında tarar.
  • Sophos Mobile: Sadece bilgisayar değil telefon veya mobil cihazlarınızın da güvenliğini, sophos sayesinde sağlayabilirsiniz. Anti-Phishing sayesinde telefonunuza gelen sahte web sitelerine karşı korunun. Sophos Mobile telefonunuzdan bilgi sızdırmak isteyen uygulamaları takip eder ve anında bu uygulamaları engeller. Web koruması, web filtreleme özelliği sayesinde; çocuklarınızın internette güvenli gezinmesini sağlayın. Çocuklarınız artık kötü amaçlı web sitelerinden korunsun.

Sophos antivirüsün birçok ürünü bulunmaktadır. Ev kullanıcıları için ücretsiz olarak antivirüs programı sunmaktadır. Bu programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için sophos un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’de pek tanınmayan sophos antivirüs programı, oldukça güçlüdür.

Sophos antivirüs programı hakkında bilgi edinmek ve ücretsiz sürümünü indirmek için tıklayın.

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)