» » Avira Antivirüs İndir
Makale Ekle

Avira, Almanya tarafından yapılan ve 30 yıldır hizmet veren güvenlik firmalarından birisidir. Dünya üzerinde 100 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunan avira, günümüzdeki en güçlü antivirüs programlarından birisidir. Yüksek kullanıcı kitlesi sayesinde, virüs veritabanı her geçen gün yükselmektedir. Böylece yeni nesil virüsleri kısa sürede tespit edebilir ve engelleyebilir. Avira antivirüs programının üç ürünü bulunmaktadır. Bu ürünlerin isimleri Avira Antivirüs Pro, İnternet Security ve Avira Prime’dir. Bu versiyonların özelliklerine gelecek olursak:

 • Gerçek zamanlı koruma sayesinde, kötü niyetli virüsleri anında algılar ve engeller. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Antivirüs pro, Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Phishing tarzı sahte web siteleri yapay zekası sayesinde tespit edebilir, engelleyebilir.  (Destekleyen antivirüs versiyonları: Antivirüs pro, Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Sizi rahatsız edebilecek reklamları avira otomatik olarak engellemektedir. Bu reklamlar size zarar verebilir veya size kötü niyetli yazılımlar bulaştırabilir. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Antivirüs pro, Avira İnternet Security, Avira prime)
 • 7 gün 24 saat boyunca aktif olan müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. prime sürümünde vip destek bulunmaktadır. Beklemeden destek alabilirsiniz. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Antivirüs pro, Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Ev ağınızda bulunan cihazları kontrol eder. Bu aygıtların içinde bulunan virüsler, hackerlere bağlantı açabilir ondan dolayı avira bunun gibi bağlantıları engellemekte ve düzeltmeye çalışmaktadır. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Antivirüs pro, Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Otomatik olarak parola oluşturun ve hatırlamanıza gerek kalmadan hesaplarınıza giriş yapın. Avira antivirüs bu parolalarınızı oldukça güçlü bir şekilde ayarlamakta ve korumaktadır. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Avira antivirüs uygulamalarınızı arka planda sessiz bir şekilde günceller. Bu güncellemeler sayesinde sizi siber korsanlardan korumaktadır. Unutmayı uygulama yapımcıları açıkları kapatmak için sürekli güncelleme çıkartmaktadır. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Avira antivirüs yazılımlarda bulunan hataları otomatik olarak düzeltebilecek bir güce sahiptir. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Bilgisayarınızın donanım sürücülerini günceller. Bu sayede bilgisayarınızdan daha fazla performans alabilirsiniz. (Destekleyen antivirüs versiyonları: Avira İnternet Security, Avira prime)
 • Sistem başlatılırken, çalışan uygulamalarınızı optimize eder. (Avira prime sürümünde)
 • Bilgisayarınızın kayıt defterinden yararsız ve gereksiz uygulamaları temizler. Özel dosyalarınızı parçalayarak güvenlik altına alır. Böylece kötü niyetli virüsler özel dosyalarınıza zarar veremezler. (Avira prime sürümünde)
 • Web sitelerinde gezinirken trafiğinizi gizler. Böylece hackerler bilgisayarınızı ele geçiremezler. (Avira prime sürümünde)
 • Giriş yapamadığınız web sitelerinin ülke engeline artık takılmayın. Avira sayesinde engelli olan web sitelerini bile gezebilirsiniz. Engelsiz internet kullanmak isteyen kullanıcılar bu ürünü tercih edebilirler. (Avira prime sürümünde)
 • Avira antivirüs prime ürününün daha birçok özelliği bulunmaktadır. Daha fazla detay almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Avira antivirüs programının ücretsiz sürümünü indirmek veya satın almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi için Tıklayın.


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)