» » Avg Antivirüs indir
Makale Ekle

 AVG 1991 yılından beri antivirüs hizmeti vermektedir. Son iki yıl içerisinde 25 den fazla ödül alan avg antivirüs, her geçen gün büyümekte ve siber korsanlara karşı güçlenmektedir. Avg firması, Windows, Mac, Android ve işletmeler için koruma hizmeti vermektedir.

Size ait olan verileri kötü niyetli kişilerin eline geçmesinden koruyun. Avg antivirüs, casus yazılım, fidye yazılımlarını anında tespit ederek engeller. Ayrıca kameranızı gizlice takip etmeye çalışan hackerleri de anında engellemektedir. Avg antivirüsün ürünlerine gelecek olursak:

  • Avg Ultimate: Avg antivirüs programlarının en üst koruması olan sürümüdür. Antivirüs koruma özelliği ile bilgisayarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı korur, Fidye yazılım koruması sayesinde bilgisayarınızın dosyalarını şifrelemeye çalışan virüsleri anında tespit ederek engeller, Ödeme koruması sayesinde internet üzerinde güvenli alışveriş yapmanızı sağlar bilgilerinizi gizli tutar, web kamerası koruma özelliği sayesinde resimlerinizi gizlice ele geçirmek isteyen hackerleri engeller, Veri kasası özelliği sayesinde verilerinizi bulut sunucularında güvende tutar, Otomatik bakım sayesinde uygulamalarınızı günceller, Startup optimizer özelliği sayesinde uygulamalarınızı optimize eder bilgisayarınızı en iyi performans için ayarlar, Tarayıcı ve disk temizleme aracı ile gereksiz dosyaları temizler, Anti-Theft özelliği sayesinde web gezintilerinizde kötü amaçlı reklamları engeller, Uygulama kilidi özelliği sayesinde uygulamalarınızı kilitler kötü niyetli kişiler uygulamalarınıza giriş yapamazlar, Eposta koruma özelliği sayesinde eposta tehditlerini engeller, Pil profilleri özelliği sayesinde pilinizin ömrünü uzatır telefon gibi mobil aygıtlarda gereksiz uygulamaları sonlandırır ve daha bir çok özelliği bulunur.
  • Avg Antivirüs Free: Avg firması ücretsiz sunduğu bu antivirüs sürümü ile bilgisayarlarınıza oldukça güçlü bir koruma sağlamaktadır. Gerçek zamanlı koruma sayesinde kötü niyetli kişilerin ve hackerlerin mağduru olmayın. Son derece basit ara yüzü sayesinde korumanızı takip edebilirsiniz. Avg antivirüs programının ücretsiz sürümü sadece kişisel kullanıcılar ve aileler için sunulmaktadır.
  • Avg İnternet Security: Kötü niyetli yazılımlar sadece dosyalarınıza zarar vermekle kalmıyor. Kişisel şifrelerinizi çalabilir, bilgisayarınızın kamerası ile gizli kayıtlar alabilir, dosyalarınızı şifreleyerek sizden fidye isteyebilir daha birçok zararlı hamleler yapabilir. Siber saldırılardan korunmak isten kullanıcılarımız avg antivirüsün internet security ürününü tercih edebilirler.
  • Bilgisayar performansını artırmak isteyen kullanıcılar için avg tuneup: Avg Tuneup ürünü bilgisayarınızda bulunan ve güncel olmayan uygulamaları otomatik olarak günceller. Disk alanında bulunan gereksiz dosyaları siler, parçalanmış dosyaları birleştirir. Windows işletim sistemlerinde çökme oranını azaltır, android telefonlarda pil ömrünü uzatır. Kısacası performans aracıdır.
  • Avg Driver Updater: Bilgisayarınızın donanım driverlerini otomatik olarak günceller. Bilgisayarınızın performansının artmasını sağlar.

Avg antivirüsün hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri bulunmaktadır. Bu sürümler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kullanıcılar avg’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirler. Avg antivirüsün resmi web sitesini ziyaret etmek için Tıklayın.

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)