» » 360 Total Security indir
Makale Ekle

 360 total security antivirüsün 3 ürünü bulunmaktadır. Essential ve total security ürünleri ücretsiz sürümüdür. 360 Total Security antivirüsün ürün özelliklerine gelecek olursak:

 • Antivirüs özelliği sayesinde kötü niyetli yazılımları anında tanır ve engeller. (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Anti Ransomware özelliği sayesinde, fidye yazılımlarını anında tespit eder, dosyalarınızı şifrelemeye başlamadan engeller. (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Çok motorlu koruma özelliği diğer antivirüsler ile uyumlu veya bulut sunucuları ile eş zamanlı çalışarak daha yüksek bir koruma sağlar (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Sandbox özelliği sayesinde kötü niyetli yazılımlar etkisiz halde tutulur (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Güvenli online alışveriş özelliği sayesinde bilgilerinizi güvende tutun (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Gizlilik koruması özelliği, klavye tuşunuzu kayıt eden virüsleri ve kameranızdan gizlice görüntü almak isteyen virüsleri anında engeller. (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • İnternet koruması özelliği, indirilen dosyalarınızı kontrol eder, Kötü amaçlı web sitelerini engeller, çevrimiçi alışverişlerinizde güvenlik sağlar (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Sistem koruması özelliği, usb bellek yada dışarıdan gelebilecek kötü niyetli yazılımları anında algılar ve engeller (360 Total Security Essential, 360 Total Security, 360 Total Security Premium ürünlerinde bulunmakta)
 • Düzeltme eki, hasarlı uygulamalarınızı anında onarmaktadır. Adobe Flash player java gibi uygulamaları (360 Total Security, 360 Total Security Premium)
 • Wifi güvenlik robotu sayesinde, wifi parolalarınız güçlü, dns ağlarınız güvenli olacaktır. (360 Total Security, 360 Total Security Premium)
 • Temizleme özelliği gereksiz dosyaları temizler, hızlandırma özelliği arka planda çalışan gereksiz uygulamaları engeller, böylece bilgisayarınızda performans sağlanmış olur (360 Total Security, 360 Total Security Premium)
 • 360 Total Security Premium sürümünde bulunan diğer özellikler ise: Disk analiz aracı ile diskinizi analiz eder ve en iyi performans için dosyalarınızı birleştirir, Veri parçalayıcı sayesinde, özel dosyalarınızı parçalar ve kötü niyetli yazılımların dosyalarınızı bozmasını engeller, Tamamen reklamsızdır, güvenlik duvarı sayesinde hackerler bilgisayarınızı ele geçiremezler, Birbirinden güzel canlı arayüz temaları bulunmaktadır, Premium sürümünü satın alan kullanıcılar destek konusunda her zaman birinci sıradadır.

360 Total Security antivirüs programının daha birçok ürünü ve özellikleri bulunmaktadır. Bu ürünler veya özellikler hakkında detaylı bilgi almak veya ücretsiz antivirüs sürümünü indirmek için Tıklayın.

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)