» » Check Point Zone Antivirüs İndir
Makale Ekle

Check Point Zone antivirüs programı, ev kullanıcılarını kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan antivirüs programıdır. Casus yazılımları, virüsleri, siber saldırıları anında tespit eder ve engeller.

Ev kullanıcıları genellikle internet üzerinden gezinirken, kötü niyetli web sitelerini anlayamazlar. Böylece antivirüs bulunmayan bilgisayarlara bu siteler tarafından virüsler bulaşır. Siber korsanlar, bu virüsler sayesinde ev kullanıcılarının bilgisayarlarını ele geçirebilir ve kötü amaçları için kullanabilirler.

Siber saldırılar her geçen gün artmakta ve artmaya devam etmektedirler. Ev kullanıcıları bu riskin farkında değiller ve antivirüs programlarını gereksiz görmektedirler. Sonuç olarak korumasız bir bilgisayarda yaptığınız çevrimiçi alışverişlerde, kimlik bilgileriniz çalınabilir ve kötü niyetli bilgisayar korsanlarının eline geçebilir. İnternet bankacılık bilgilerinizi ele geçiren siber korsanlar banka hesaplarınızı boşaltabilir.

Ev güvenliğiniz için Check Point Zone antivirüs programını tercih edebilirsiniz. Ürünlere gelecek olursak:

  • Zone Alarm Extreme Security: En zorlu virüsleri, casus yazılımları engelleyen piyasadaki en güçlü antivirüs programıdır. Ödüllü koruma içinde Gelişmiş güvenlik duvarı, gerçek zamanlı antivirüs, Anti-Spyware, Gelişmiş tarayıcı koruması, Diz üstü bilgisayarlarımı bul özelliği, Ebeveyn denetimleri, Bilgisayar performans ayarları ve daha fazlasını içermektedir.
  • Zone Alarm Computer security suite: En zorlu ve yeni nesil virüsleri, casus yazılımları durduran çok katmanlı antivirüs programıdır. İçinde bulunan özelliklere gelecek olursak, Gelişmiş güvenlik duvarı, Anti Spyware, Gelişmiş tarayıcı koruması, Anti-Keylogger ve Ebeveyn denetim özellikleri bulunmaktadır.
  • Zone Alarm Antivirüs: Yapay zekası sayesinde, en zorlu virüsleri, casus yazılımları tespit eder ve engeller. Ayrıca bu yapay zeka uygulamaların davranışlarını kontrol eder. Uygunsuz davranışları olan ve bilgi sızdırmak isteyen uygulamaları anında engeller.
  • Zone Alarm Pro: Bilgisayarınızı ele geçirmek isteyen hackerleri anında engeller. Yapay zekası sayesinde, şüpheli davranışları bulunan programları anında engeller ve siler.

 

Zone antivirüs programı hakkında daha fazla bilgi edinmek, ücretsiz sürümünü denemek istiyorsanız resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Resmi web sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)