» » Emsisoft Antivirüs İndir
Makale Ekle

 2003 yılında, hobi amaçlı olan antivirüs projesi sadece 40 kişilik bir ekip ile başlamıştır. Titiz çalışan bu ekibin amacı Truva atlarını tespit edebilen güçlü bir antivirüs programı yapmaktı. Emsisoft 2003 yıllarının son zamanlarında, Truva atları konusunda artık gerçek zamanlı bir koruma yapabiliyordu. Firmanın bu başarısı Av-Test tarafından birçok ödüller aldı.

            Emsisoft, bu başarısından dolayı sadece Truva atları ile kalmayıp; diğer virüslere karşıda çalışma yapması gerektiğini düşündü. Güçlü 40 kişilik ekibi gün geçtikçe daha çok çoğaldı ve Emsisoft dünya üzerindeki en iyi antivirüs firmalarından birisi oldu. 30 günlük deneme sürümü sunan Emsisoft antivirüsün ürünlerine gelecek olursak:

  • Eminsoft Anti-Malware: Ransomware gibi fidye virüslerini anında tanıyarak engeller. Bilgisayarınızı botnet (zombiye) çevirmek isteyen kötü yazılımları tespit eder ve siler. Bu yazılımlar hem bilgisayarınızın işlem gücünü kullanır hem de size zarar verir. Kullanıcıların internet bankacılığı güvenliğini de sağlayan Emsisoft, truva atlarının bilgileri sızdırmasını, bilgisayarınıza bulaşmasını engeller. Bilgisayarınızdaki tarayıcılarda bulunan gereksiz reklamlara artık son verin. Bu reklamlar sizi kötü yazılımların bulunduğu web sitelerine yönlendirebilir. Anti-Malware ürününün daha birçok özelliği bulunmaktadır. Daha fazla bilgi almak için sayfamızın el at kısmında bulunan Emsisoft’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Eminsoft Eek: Virüs bulaşmış bilgisayarlar için kurulum gerektirmeden tarama yapabilen sürümüdür. Bu sürüm kurulum gerektirmediği için, kötü niyetli yazılımlar tarafından engellenemez ve etkisiz hale getirilemez. Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve antivirüs programınız yok mu? Korkmayın Emsisoft eek sürümü yüklendiği andan itibaren, kötü amaçlı virüsleri anında tespit eder ve etkisiz hale getirir. Kötü amaçlı virüsleri tespit edebilmek için iki katmanlı yapay zeka sistemi kullanır. Bu yapay zeka sistemi uygulamaların davranışlarını kontrol eder. Uygunsuz davranışları bulunan uygulamaları anında engeller.
  • Emsisoft Mobile Security: Android telefonlarınız veya tabletleriniz bu sürüm ile artık güvende. Kötü amaçlı, bilgi sızdıran uygulamaları yapay zekası sayesinde tespit eder; sizi bu konuda bilgilendirir. Çocuklarınız tabletlerde veya telefonlarda kötü niyetli web sitelerine bilinç dışı girebilirler. Özel surf uygulaması sayesinde bu siteleri anında engeller. Anti-Theft özelliği sayesinde telefonunuz veya android tabletiniz kayıp olduğunda uzaktan cihazlarınızı kilitleyebilirsiniz. Android telefonunuz veya tabletiniz için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emsisoft firmasının işletmeler için birçok güvenlik ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişmekte ve farklı güvenlik önlemleri sunmaktadır. Emsisoft antivirüs kullanıcılarının, günümüzdeki sayısı yaklaşık olarak 500.000.000 dur. Bu kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde bilinmeyen ama oldukça güçlü olan bu antivirüs programı hakkında daha fazla detay edinmek için, resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emsisoft antivirüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz sürümünü indirmek için Tıklayın.

 


Bunlarda İlginizi Çekebilir
Yorumları Yenile
Yorum Yap
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Yorumlar (0)